Zebranie wiejskie 22.09.2014

opublikowany: 2014-09-21 17:25:01

W imieniu Stowarzyszenia Gmina Nasz Dom chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na zebranie sołeckie, które dobędzie się w najbliższy poniedziałek 22 września o godzinie 18.30 w szkole podstawowej w Lublewie.

Na spotkaniu będą omawiane różne istotne kwestie dotyczące Lublewa,w tym również podział budżetu sołeckiego na 2015 rok. Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele władz Gminy Kolbudy, będzie więc okazja do poruszenia różnych spraw nurtujących mieszkańców naszej miejscowości w tym także szczególnie bulwersująca kwestia uciążliwości zapachowej z którą mieszkańcy Lublewa borykają się od wielu miesięcy. Chcielibyśmy dowiedzieć się co w tej przykrej sprawie robi gmina jakie są perspektywy i możliwości faktycznego rozwiązania problemu uciążliwości odorowej.
     Podczas spotkania będzie można podpisać pismo w tej sprawie skierowane do władz gminy. Na dzień dzisiejszy takie pismo podpisało już ponad 150 osób.
Raz jeszcze gorąco zapraszamy i namawiamy Państwa do udziału w spotkaniu. Jak najliczniejszy udział mieszkańców w spotkaniu jest bardzo istotny dla omówienia i próby rozwiązania nurtujących nas problemów i zagadnień które będą służyły zrównoważonemu rozwojowi Lublewa.